תיקון מחשבים

אם אתם מגלים תקלות חוזרות ונשנות שאינן נפתרות לבדן באתחול של המחשב, אתם זקוקים לשרותי טכנאי מחשבים מנוסה, שיאתר את הבעיה מהשורש ויפתור אותה לחלוטין. יתכן ומדובר בבעיית חומרה קלה שמשביתה את הארגון. פעמים אחרות, מדובר בהתקנה לא נכונה של תוכנה או ברוגלה שמשביתה את המשרד. טכנאי בעל ניסיון ומיומנות ארוכת שנים יכול להשתמש במגוון מתודות כדי למצוא את הבעיות שיש ברשת הארגונית ולפתור אותן.

תחזוקת המחשב – מדוע חשוב לבצע זאת באופן שוטף?

תקלות שמתרחשות במחשב אינן תוצאה של תאונה או תקלה מיידית. בדרך כלל, הן נובעות מחוסר תחזוקה שוטפת של התוכנות והחומרה על המחשב. למשל, אם הוא מתחמם יתר על המידה וממשיכים לעבוד עליו, פועל לאורך ימים שלמים ללא הפסקה והזיכרון שלו עמוס, אורך החיים שלו יהיה קצר יותר. לכן, את תחזוקת המחשבים יש לבצע באופן שוטף בעסק ולא לחכות לתקלה הבאה שתופיע. אם אתם זקוקים להתקנה של חומרה ואינכם יודעים כיצד לבצעה באופן מקצועי, כדאי להיוועץ בטכנאי מחשבים מנוסה שיעשה את ההתקנה הזו עבורכם. כך תבטיחו שכל אחד מהרכיבים המותקנים על המחשב יעבוד כשורה.

אנו מבצעים התקנת חומרה ותוכנה מתקדמת, ויכולים להמליץ איזה רכיב יתאים בצורה אופטימלית לכל מחשב. חשוב לדעת כי לא ניתן לרכוש כל רכיב ולהתקינו. ישנם כרטיסי מסך, למשל, שלא יתאימו למחשב שלכם משום שהם צורכים כמות גדולה יותר של אנרגיה, ודורשים חיבור מתאים ומערכת אוורור שתוודא שהכרטיס יעבוד כשורה לאורך זמן. גם כרטיסי זיכרון יש להתאים בצורה נכונה למחשב. לכן, כבר בשלב הראשוני, עוד לפני שרכשתם את החומרה, כדאי להתייעץ עם אחד המומחים שלנו, ולבדוק התאמה מלאה למודל המחשב שלכם.

תיקון מחשבים תקולים

אנו מציעים גם שירותי תיקון מחשבים תקולים שאינם נדלקים. בחלק מהמקרים מדובר בחלק אחד בודד שגורם לבעיה, כמו סוללה לא תקינה או ספק כוח מקוצר. אם מדובר במחשב חדש יחסית, יתכן ובעיית חומרה גורמת לתקלה הזו או שמדובר בווירוס. לפני שאתם ממהרים לרכוש מחשב חדש, מומלץ לבדוק עם אחד הטכנאים שלנו אם ניתן לתקן את הבעיה.

בפעמים אחרות תיקון חומרה לא יספיק, ונצטרך להחליף את המחשב. נוכל לסייע לכם למצוא את המודל המתאים ביותר לצרכים שלכם. למשל, עבודה ברמה גבוהה בעריכת וידאו או גרפיקה תדרוש כרטיס גרפי מתאים ויכולות עיבוד גבוהות, בעוד עבודה על וורד ועבודה משרדית פשוטה, תדרוש מחשב עם יכולות ביצוע בסיסיות בלבד.

הרחבת הרשת הארגונית

לצד הפעולות שציינו, טכנאי המחשבים שלנו מסוגלים לבצע גם עבודות מורכבות יותר כמו תיקון רשתות מחשבים, הטמעה והתקנה של רשתות חדשות והגדרה של שרתים למשרד. אצלנו תמצאו את כל פתרונות המחשוב תחת קורת גג אחת עם שירות לקוחות בלתי מתפשר, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ותכנון לפרטי פרטים של הרשת לפי הצרכים שלכם.

אנו יודעים, כי רשת המחשוב בעסק מהווה בסיס לפעילות השוטפת התקינה שלו, ויכולה לעכב אינספור פרויקטים במקרה של תקלה. לכן, אנו מתאימים עבורכם את פתרונות החומרה והתוכנה האופטימליים בהתאם לתקציב המבוקש. בתחום זה אין משימה קטנה או גדולה מדי עבורנו. אנו נתכנן יחד עמכם את פתרונות המחשוב לכל אחד מעובדי החברה, ובמידת הצורך נרחיב את הרשת הארגונית יחד אתכם, כדי לשפר את ביצועיה, ולהגביר את היעילות במשרד באמצעות טכנולוגיה חדשנית ועדכנית.