תיקון רשתות מחשב

רשת המחשבים בעסק היא הבסיס של תחום התקשורת הפנים ארגונית והחוץ ארגונית. תקלה ברשת משמעה עבודה לא יעילה לאורך כל היום. לכן, אנו שמים לנגד עינינו בעדיפות ראשונה את התכנון היסודי של הרשת, והתיקון המהיר ביותר. כל זאת כדי שתוכלו לחזור לשגרת העבודה ללא תקלות נוספות. בין השירותים שתמצאו אצלנו נמנים חומרה, תוכנה, תיקון וחידוש של מחשבים ניידים ונייחים ועוד.

מדוע חשוב שטכנאי מוסמך יטפל במחשב?

אם עד היום נעזרתם בטכנאי חובב לתיקון המחשב, כנראה שהתקלות שיש בו יחזרו במהירות. טכנאי מחשבים מוסמך, לעומת זאת, יוכל לתקן את התקלה ולהוסיף למחשב את התוכנות הדרושות כדי לשמור על פעילותו לאורך זמן, קל וחומר כאשר מדובר על רשתות מחשבים. בעיות ברשת יכולות לנבוע מהגדרה לא נכונה של השרת, מבעיה של התחממות של אחד המחשבים ברשת, מחיווט לא תקין או ממיקום לא נכון של הנתב במקום.

כאשר אנו מגיעים למשרדכם אנו יכולים למצוא את הסיבה לכך שהרשת אינה עובדת ולפתור אותה במהירות. אם הרשת מחוברת אך חלק מהמחשבים אינם מתפקדים במהירות הרצויה, ייתכן ויש רוגלה על המחשב או ווירוס. במסגרת שירות מחשוב  לעסקים אנו נבצע דיאגנוסטיקה ונזהה את הבעיה. את המידע על המחשב שאינו פעיל חשוב לגבות לפני התיקון, ואנו נוכל לעשות זאת לבקשתכם.

התקנה של רשתות ומחשוב

לצד תיקון הרשתות אנו מציעים גם שירותי התקנת מיחשוב לעסקים. במסגרת השירות אנו יכולים להתקין שרתים ונקודות קצה, להגדיר רשתות פנימיות ורשתות חיצוניות (לאבטחת מידע מרבית) ולהעביר רשתות ממקום למקום. אם אתם מתכננים להגדיל את המשרד או עוברים למשרדים חדשים, חשוב לדאוג מראש לכל מערכות המחשוב והתקשורת בעסק. כיום, מרכזיות רבות עובדות בטכנולוגיית IP, ולכן רשת האינטרנט בעסק מקבלת חשיבות גבוהה. אם תתקינו מראש את רשתות המחשוב בצורה הנכונה, תוכלו להשתמש בפתרונות הטכנולוגיים החדשניים ביותר לצורך תקשורת הפנים והחוץ בעסק.

לא תמיד חייבים לקנות מחשבים חדשים

עסקים רבים גילו כי לא תמיד חייבים לקנות מחשבים חדשים לעסק כאשר הקודמים מתחילים לעבוד לאט או לא נדלקים. במסגרת השירותים שאנו מעניקים תמצאו גם חידוש מחשבים. קיימות לא מעט בעיות חומרה שניתן לתקן באמצעות החלפה של חלק אחד. למשל, סוללה שאינה נטענת במחשב נייד ניתנת להחלפה, אפשר להגדיל את זיכרון המחשב עם כרטיסי זכרון חזקים יותר, ומחשב עם כרטיס גרפי מיושן יוכל לתמוך בתוכנות חדישות יותר עם כרטיס גרפי חדש (בהתאם לחומרה הקיימת). לכן, חשוב לזהות האם ניתן לבצע תיקון מחשבים ברשת הארגונית, במקום להשקיע הון עתק ברכישה של נקודות קצה נוספות.

אבטחת המידע הארגוני שלכם

היבט נוסף שאנו יכולים לעזור בו במסגרת תיקון רשתות המחשוב בעסק הוא הוספה של תוכנות וחומרה לאבטחת המידע החשוב בעסק. אם לא מותקן על המחשב פיירוול וישנם פורטים פתוחים, המידע הרגיש בעסק עשוי להיות חשוף לעיני כל. עסקים ששומרים מידע חשוב על לקוחות עשויים לגלות כי נגרם להם נזק תדמיתי חמור בשל כניסה לא מורשית לרשת. מומחי המחשוב אצלנו ידעו לזהות מראש את הסיכונים השונים ולהציע לכם כיצד להפוך את רשת האינטרנט הארגונית לבטוחה יותר.

מעבר לכך, אם כבר התרחשה פריצה לרשת אתם עשויים לאבד את כל המידע החשוב. כדאי להגדיר מראש פתרונות גיבוי קבועים הן בתוך השרת במשרד, והן במסגרת פתרונות ענן חדשניים המוצעים היום במחירים נמוכים. הרשת עובדת לאט, והמחשבים אינם מתפקדים? הזמינו עוד היום את שירותי מיקור החוץ שלנו למשרד או לבית.